Wedstrijdindelingen

Het chonologisch overzicht kunt u hieronder bekijken en downloaden.

Laatste update 23 februari 2019

Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3
Warming up 8.45 Warming up 11.15 Warming up 13.00
Opmarcheren 9.00 Opmarcheren 11.30 Opmarcheren 13.15
Start 1e toestel 9.00 Start 1e toestel 11.30 Start 1e toestel 13.15
Start 2e toestel 9.30 Start 2e toestel 11.45 Start 2e toestel 13.35
Start 3e toestel 10.00 Start 3e toestel 12.00 Start 3e toestel 13.55
Start 4e toestel 10.30 Start 4e toestel 12.15 Start 4e toestel 14.15
Prijsuitreiking 11.00 Prijsuitreiking 12.35 Prijsuitreiking 14.40
Hou er rekening mee dat we kunnen inlopen, we zullen dan een half uur eerder starten.
RONDE 1 MINI
             
Groep 1 Sprong, brug, balk, vloer     Groep 2 Brug, balk, vloer, sprong  
11 Tess van Dongen Devona   37 Juandalynn Rosbergen SV Thor
12 Rachel el Haddioui Devona   38 Klara Wiz-pestanz SV Thor
13 Joelle Maas Devona   39 Jasmijn Gorter SV Thor
14 Jaylie Timmermans Devona   1 Kaidy GV Barendrecht
15 Yara Chentouf Devona   2 Madelief Bekers GV Barendrecht
16 Abbey’Nea Peroti Devona   3 Jada Williams GV Barendrecht
        5 Eliane Huijskens GV Barendrecht
           
Groep 3 Balk, vloer, sprong, brug     Groep 4 Vloer, sprong, brug, balk  
26 Sam Villamor DOS Monster   21 Fenneke Roozemond KDO Lekkerkerk
27 Daya Roepan DOS Monster   22 Hannah Pannekoek KDO Lekkerkerk
28 Lola Vankoningsveld DOS Monster   23 Britt de Gooijer KDO Lekkerkerk
29 Maud Groot DOS Monster   24 Celine Aanen KDO Lekkerkerk
19 Fenna Da Costa Ricardo Devona   25 Emma Speksnijder KDO Lekkerkerk
20 Pien Scheurwater Devona   7 Sofia Essiad Quintus
17 Jolie Devona   8 Milaine van den Berg Quintus
18 Fenne Van Zeijl Devona   30 Rosa Hupkes GV Triade
RONDE 2 PRE-INSTAP D
             
Groep 1 Sprong, brug, balk, vloer     Groep 2 Brug, balk, vloer, sprong  
43 Fabienne Zuiderwijk Devona   47 Jaylin Ladru UDI Westland
44 Lana Outhuis Devona   48 Silje Vijverberg UDI Westland
45 Nora Outhuis Devona   49 Faye Zwinkels Quintus
46 Myrthe Beijer Devona   50 Nomi Zwinkels Quintus
           
Groep 3 Balk, vloer, sprong, brug     Groep 4 Vloer, sprong, brug, balk  
51 Elize van Klaveren GV Triade   40 Hailey Keflayi HSV 1946
52 Fenne Mosmans GV Triade   41 Lynne Bijl HSV 1946
53 Nika Blok GV Triade   42 Milena Teclemariam GV Barendrecht
54 Anna de Wit GV Triade        
RONDE 3 PRE-INSTAP N
             
Groep 1 Sprong, brug, balk, vloer     Groep 2 Brug, balk, vloer, sprong  
60 Zelie Dresscher CGV Die Haghe   65 Lois van Buren KDO Lekkerkerk
61 Janka Ha’rshegti CGV Die Haghe   66 Jikke Pruyt Devona
62 Zoey Jill Setroirono CGV Die Haghe   67 Oana Zalfen Devona
55 Lente Naber GV Barendrecht   68 Salma Moneim Devona
56 Lizzy de Haas GV Barendrecht        
           
Groep 3 Balk, vloer, sprong, brug     Groep 4 Vloer, sprong, brug, balk  
69 Djennah Boudouan Bosan turnacademie   63 Gheavely Bendt GV Barendrecht
70 Hawin Cakin Bosan turnacademie   64 Elena Cikotic GV Barendrecht
71 Lola Roeleveld Bosan turnacademie   57 Eliza Lurfs GV Barendrecht
72 RomaisaTraki Bosan turnacademie   58 Stacey van der Spek GV Barendrecht
        59 Jazzlynn Zeefuik GV Barendrecht