Wedstrijdindelingen

Het chonologisch overzicht kunt u hieronder bekijken en downloaden.

Laatste update 23 februari 2019

Ronde 1  Ronde 2  Ronde 3 
Warming up8.45 Warming up11.15 Warming up13.00
Opmarcheren9.00 Opmarcheren11.30 Opmarcheren13.15
Start 1e toestel9.00 Start 1e toestel11.30 Start 1e toestel13.15
Start 2e toestel9.30 Start 2e toestel11.45 Start 2e toestel13.35
Start 3e toestel10.00 Start 3e toestel12.00 Start 3e toestel13.55
Start 4e toestel10.30 Start 4e toestel12.15 Start 4e toestel14.15
Prijsuitreiking11.00 Prijsuitreiking12.35 Prijsuitreiking14.40
        
Hou er rekening mee dat we kunnen inlopen, we zullen dan een half uur eerder starten.
RONDE 1MINI    
       
Groep 1Sprong, brug, balk, vloer  Groep 2Brug, balk, vloer, sprong 
11Tess van DongenDevona 37Juandalynn RosbergenSV Thor
12Rachel el HaddiouiDevona 38Klara Wiz-pestanzSV Thor
13Joelle MaasDevona 39Jasmijn GorterSV Thor
14Jaylie TimmermansDevona 1KaidyGV Barendrecht 
15Yara ChentoufDevona 2Madelief BekersGV Barendrecht 
16Abbey’Nea PerotiDevona 3Jada WilliamsGV Barendrecht 
    5Eliane HuijskensGV Barendrecht 
       
Groep 3Balk, vloer, sprong, brug  Groep 4Vloer, sprong, brug, balk 
26Sam VillamorDOS Monster 21Fenneke RoozemondKDO Lekkerkerk
27Daya RoepanDOS Monster 22Hannah PannekoekKDO Lekkerkerk
28Lola VankoningsveldDOS Monster 23Britt de GooijerKDO Lekkerkerk
29Maud GrootDOS Monster 24Celine AanenKDO Lekkerkerk
19Fenna Da Costa RicardoDevona 25Emma SpeksnijderKDO Lekkerkerk
20Pien ScheurwaterDevona 7Sofia EssiadQuintus
17JolieDevona 8Milaine van den BergQuintus
18Fenne Van ZeijlDevona 30Rosa HupkesGV Triade
RONDE 2PRE-INSTAP D    
       
Groep 1Sprong, brug, balk, vloer  Groep 2Brug, balk, vloer, sprong 
43Fabienne ZuiderwijkDevona 47Jaylin LadruUDI Westland
44Lana OuthuisDevona 48Silje VijverbergUDI Westland
45Nora OuthuisDevona 49Faye ZwinkelsQuintus
46Myrthe BeijerDevona 50Nomi ZwinkelsQuintus
       
Groep 3Balk, vloer, sprong, brug  Groep 4Vloer, sprong, brug, balk 
51Elize van KlaverenGV Triade 40Hailey KeflayiHSV 1946
52Fenne MosmansGV Triade 41Lynne BijlHSV 1946
53Nika BlokGV Triade 42Milena TeclemariamGV Barendrecht
54Anna de WitGV Triade    
RONDE 3PRE-INSTAP N    
       
Groep 1Sprong, brug, balk, vloer  Groep 2Brug, balk, vloer, sprong 
60Zelie DresscherCGV Die Haghe 65Lois van BurenKDO Lekkerkerk
61Janka Ha’rshegtiCGV Die Haghe 66Jikke PruytDevona
62Zoey Jill SetroironoCGV Die Haghe 67Oana ZalfenDevona
55Lente NaberGV Barendrecht 68Salma MoneimDevona
56Lizzy de HaasGV Barendrecht    
       
Groep 3Balk, vloer, sprong, brug  Groep 4Vloer, sprong, brug, balk 
69Djennah BoudouanBosan turnacademie 63Gheavely BendtGV Barendrecht
70Hawin CakinBosan turnacademie 64Elena CikoticGV Barendrecht
71Lola RoeleveldBosan turnacademie 57Eliza LurfsGV Barendrecht
72RomaisaTrakiBosan turnacademie 58Stacey van der SpekGV Barendrecht
    59Jazzlynn ZeefuikGV Barendrecht